KingPanelSMM Kullanım Sözleşmesi :

Lütfen KingPanelSMM V2'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. KingPanelSMM V2'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen KingPanelSMM hizmetlerini kullanmayın.

1.Genel 

● Varsayılan minimum ödeme tutarı 10TL'dir. Fiyatlar ve % oranları stabil değildir değişiklik gösterebilir.

● Yanlış yapılan işlemlerde ve hatalı girilen siparişlerde bakiyeniz yanabilir sistem otomatik olarak işler herhangi bir geri iadesi mevcut değildir.

KingPanelSMM V2 servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir.

KingPanelSMM V2 kayıt oldukdan sonra telefonunuza bildirimler alabilirsiniz.Bunu göze alarak kayıt olunuz.

KingPanelSMM V2 herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttimiz en yakın tahminlerdir.

● 1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu KingPanelSMM V2 değildir.

KingPanelSMM V2 Instagram, Facebook, Twitter, YouTube veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

● Tüm sistem üyelerine e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Sisteme üye olarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz. 

● Sistemimizle alakalı duyurular,servis durumları,kampanyalar ve ticari bilgiler telefon numaranıza gönderilebilir, üye olarak bu hususu kabul etmiş sayılırsınız.

● Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.

● Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretler 1.000 (1K) ücretidir.

 

2.Hizmet

● KingPanelSMM V2İnstagram/Twitter/Facebook/YouTube veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

● KingPanelSMM V2 yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

● Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.

● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun. Gizli Hesaba Siparişleriniz Gitmez!

3.İade Şartları

● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, KingPanelSMM V2 hizmetlerinde kullanılması gerekir.

● Instagram/Twitter/Facebook/TouTube vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

KingPanelSMM V2 yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

4.Gizlilik Politikası

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.

KingPanelSMM V2 bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.